Sazinies ar mums
Sazināties
Clatuu Alpha

Clatuu Alpha ir kriolipolīzes iekārta – neķirurģiska tauku nogulšņu samazināšana, izmantojot jaunāko 360 ° sasaldēšanas tehnoloģiju.
Kriolipolīzes procedūra ir absolūti droša, nesāpīga un komfortabla. Tā notiek bez anestēzijas, nerada ādas bojājumus un tūlīt pēc procedūras bez ierobežojumiem var doties ikdienas gaitās.

Kāpēc Clatuu Alpha?

Lokālo tauku sasaldēšanas procedūru var veikt dažādās sejas un ķermeņa zonās. Rezultāti redzami jau pēc pirmās procedūras.

Aparātam ir pieejami 7 dažāda izmēra un formasaplikatori (uzgaļi). 360° sasaldēšanas tehnoloģija procedūras efektivitāti palielina par 18.1%. 360° tehnoloģija ļauj dzesēt pa visu perimetru un aplikatora iekšpusē, nevis tikai no augšas un apakšas, kā ta sir citos aparātos.

  • Dubultzoda mazināšana
  • Tauku nogulumu mazināšana
Kā tās strādā?

Metodes pamatā ir kontrolēta tauku audu atdzesēšana, kura izraisa selektīvu tauku šūnu atmiršanu dabiskā veidā (apoptozes process). Tauku šūnu sadalīšanās gala produkti tiek izvadīti caur limfātisko un asinsrites sistēmu, tā laikā apkārt esošie audi netiek iesaistīti, tāpēc ka tauku šūnas mazākā mērā var adaptēties aukstumam salīdzinot ar citu audu šūnām (muskuļu, asinsvadu, nervu un ādas šūnām).

Aparāta priekšrocības
  • 360° tehnoloģija
  • 7 dažādas formas un izmēra aplikatori sejai un ķermenim
  • Rezultāts jau pēc 1-ās procedūras
  • Medicīnas klases iekārta
Kāda izglītība ir nepieciešama darbam ar iekārtu?

Medicīniska izglītība. Mūsu kompānija nodrošina apmācībasdarbam ar aparātu speciālistiem, kuri iegādājas iekārtu. Pēc kursa beigām tiek izsniegts starptautisks sertifikāts.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai iemācītos strādāt ar iekārtu?

Mūsu kompānija nodrošina 1 dienu pamatkursu, kas ietver teoriju un praksi. Pēc pamatkursa speciālistam ieteicams dažas dienas patstāvīgipraktizēties. Šajā periodā mūsu apmācību komanda ir gatava attālināti atbildēt uz visiem jautājumiem.

Garantija

24 mēneši

Kas ir iekļauts iekārtas cenā?

Iekārta, iekārtas instalācija, 2 speciālistu apmācība, garantija, mārketinga materiāli.

Tehniskie parametri

Svars: 90 kg

Izmēri: 705 (L) x 500 (W) x 1520 (H)

Elektriskie raksturojumi: 220-240 V, 50/60 Hz

Paldies, ziņa tika nosūtīta.