Sazinies ar mums
Sazināties
Mobilift® Connect

Jaunākās paaudzes LPG Mobilift Connect M6® iekārta sejas procedūrām. Rezultāti tiek sasniegti ātrāk un tie ir izteiktāki nekā ar iepriekšējiem modeļiem.

Pateicoties uzlabotajai manipulu konstrukcijai un MPF (Motorised Pulsating Flaps) patentam, strādāt ar šo iekārtu patīkami un viegli, it īpaši ņemot vērā faktu, ka visi procedūru protokoli tiek parādīti uz ekrāna un speciālista kļūdas iespējamība ir samazināta līdz minimumam.

Kāpēc LPG Mobilift Connect M6®?

– No iepriekšējās paaudzes aparātiem Mobilift Connect atšķiras ar jaunu uzlabotu Ergolift manīpulu. Manīpula Ergolift ir aprīkota ar MPF – Motorised – motorizēta, Pulsating – pulsējoša Flaps – Spārniņu sistēmu, pateicoties kurai var precīzāk un efektīvāk atrisināt estētiskās problēmas.

– Interaktīvs sensordisplējs ar iebūvētu virtuālā palīga programmu ļauj veikt jebkuru sarežģetības līmeņa kosmetoloģijas procedūru pat iesacējiem.

– Iekārtu viegli pārvietot no kabineta uz kabinetu.

  • Grumbu mazināšana
  • Ādas tonusa uzlabošana
  • Ādas liftings
  • Dubultzoda mazināšana
Kā tās strādā?

Tehnoloģijas darbības princips – mehaniska stimulācija. Pateicoties vakūma aspiracijai mīkstie audi (āda, zemādas tauku slānis, virspusējis muskuļu slānis) nokļust aspirācijas kamerā, kur notiek mehāniska audu stimulācija pateicoties motorizēto spārniņu kustībām.

Aparāta priekšrocības
  • Vienkāršāks darbs speciālistam, pateicoties jaunajai manipulas konstrukcijai un iebūvētajiem ekrānā redzamajiem soli pa solim protokoliem.
  • 35 gadu pieredze mehāniskās stimulācijas jomā.
  • Liels skaits zinātnisku pētījumu, kas pierāda tehnoloģijas efektivitāti.
Kāda izglītība ir nepieciešama darbam ar iekārtu?

Vēlama izglītība/kvalifikācija – skaistumkopšanas speciālists, kosmetiķis, masieris, dermatologs, fizioterapeits, utt. Mūsu kompānija nodrošina Endermologie® kursu speciālistiem, kuri iegādājas iekārtu. Pēc kursa beigām tiek izsniegts starptautisks sertifikāts.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai iemācītos strādāt ar iekārtu?

Mūsu kompānija nodrošina 1 dienu pamatkursu (sejas Endermologie®), kas ietver teoriju un praksi. Lai sasniegtu optimālu rezultātu un pārliecinošu Endermologie® tehnikas pārvaldīšanu, pēc pamatkursa speciālistam ieteicams dažas dienas patstāvīgi praktizēties. Šajā periodā mūsu apmācību komanda ir gatava attālināti atbildēt uz visiem jautājumiem.

Garantija

12 mēneši USB aktivizēšanas gadījumā vai 24 mēneši Wi-Fi aktivizēšanas gadījumā.

Wi-Fi aktivizēšanas gadījumā tiek nodrošināts savienojums ar LPG serveru, kas ļauj attalināti diagnosticēt un novērst tehniskās problēmas, ja tādas rodas.

Kas ir iekļauts iekārtas cenā?

Iekārta, iekārtas instalācija, LPG intelektuālās īpašības licence, 2 speciālistu apmācība, garantija, mārketinga materiāli.

Tehniskie parametri

Svars: 10.5 kg
Izmēri: 65 x 26 x 31 cm
Frekvence: no 1 līdz 16 Hz
Spiediens: 350 mbar
Patēriņa apjoms: 20 m³/h
Trokšņa līmenis: 56 dBA
Elektriskie raksturojumi: 100-240 V / 50-60 Hz / 80 W
Krāsains sensordisplejs
Enerģijas taupīšanas režīms: jā
Audio: jā
USB ports: jā

Paldies, ziņa tika nosūtīta.