Sazinies ar mums
Sazināties
Oxy Jet Leo De Luxe

OXY Jet Leo de Luxe ir kompakta, daudzfunkcionāla skaistumkopšanas iekārta skābekļa terapijai. Šī iekārta ļauj risināt daudzas sejas un ķermeņa ādas problēmas.

OXY Jet Leo de Luxe ir 8 dažādas tehnoloģijas. Katras tehnoloģijas princips ir tīra skābekļa iedarbība uz ādu, kas ļauj uzlabot tās stāvokli, pateicoties asinsrites un trofikas normalizēšanai audos, vielmaiņas procesu stimulēšanai, pretiekaisuma, revitalizējošai iedarbībai.

Oxy Jet

Iekārta Oxy Jet Leo skābekļa terapijai izmanto līdz pat 98 procentiem attīrītu un koncentrētu skābekli. Šis skābeklis zem divu atmosfēru spiediena iekļūst ādā caur starpšūnu telpu pa dabīgiem “koridoriem”, ievada īpašus bioaktīvus zemas molekulmasas preparātus, kuru pamatā ir hialuronskābe un vitamīni.

Papildus iepriekš aprakstītajai Oxy-Jet funkcijai iekārtai ir arī citas funkcijas:

 1. Tīrīšana (Oxy-Clear) – koncentrēta skābekļa izmantošana kombinācijā ar speciālu sūkli un attīrošo OXYclear losjonu. Rezultāts: dziļa tīrīšana, dezinfekcija.
 2. Skābekļa-dimanta pīlings (OXY-diamond). Rezultāts: pīlings, attīrīšana, dziļa reģenerācija.
 3. Tonizēšana (Oxy-Tone) – aparātu masāžas manipula ar papildus koncentrēta skābekļa padevi ādas tonizēšanai un liftingam.
 4. Tonizēšana (Oxy Tone Disk) – manipula intensīvai sejas masāžai. Īpašs rotējošs masāžas disks intensīvi stimulē zemādas tauku slāni, tādējādi cita starpā ļaujot samazināt lokālos tauku nogulsnes zoda un vaigu zonā.
 5. Krioterapija (Oxy-Cryo) – stimulācija ar atdzesētu skābekļa plūsmu. Aukstuma ietekmē ādas asins kapilāri īslaicīgi spazmojas un pēc tam maksimāli paplašinās, tādējādi nodrošinot maksimālu ar skābekli un barības vielām piesātinātu asins plūsmu.
 6. Oxy-sprejs (Oxy-Spray) – tīra skābekļa plūsmas (98%) projicēšanas uz ādas. Šī funkcija ir lieliski piemērota bojātiem vai kairinātiem audiem skābekļa reģenerējošās un antiseptiskas iedarbības dēļ.
 7. Oxy-inhalācija (Oxy-Inhalation) – dziedinoša un detoksikācijas iedarbība uz organismu.
 • Grumbu mazināšana
 • Ādas tonusa uzlabošana
 • Ādas mitrināšana
 • Pīlings
 • Ādas liftings
 • Cīņa ar akni
 • Cīņa ar pigmentāciju
Vai ir obligāti iegādāties iekārtu ar visām funkcijām?

Iekārta OxyJet Leo pieejama 3 komplektācijās:

 1. OxyJet Leo De Luxe – pilna komplektācija ar visām funkcijām (Oxy-jet, oxy-diamond peeling, oxy-clear, oxy-tone, oxy-tone disk, oxy-cryo, oxy-spray, oxy-inhalation)
 2. OxyJet Leo Cool – (oxy-jet, oxy-spray, oxy-cryo, oxy-inhalation)
 3. OxyJet Leo – (oxy-jet, oxy-spray, oxy-inhalation)
Ar ko iekārta atšķiras no analogiem?

Līdzīgās iekārtās parasti tiek izmantota tikai skābekļa spreja funkcija. Oxy-jet (preparātu ievadīšana zem tīra skābekļa spiediena) ir unikāla OxyJet Leo funkcija. Tieši šīs funkcijas dēļ skābekļa terapijas procedūru uz OxyJet Leo mēdz dēvēt par “bezadatu mezoterapiju”, jo rezultāts tiešām ir salīdzināms ar klasisko mezoterapiju.

Pateicoties papildus funkcijām un uzgaļiem (mikrodermabrāzijai, krioterapijai, masāžai utt.), Jūs varat izveidot milzīgu skaitu individuālu ārstēšanas protokolu dažāda vecuma klientiem.

Kāda kosmētika jāizmanto, lai strādātu ar Oxy Jet Leo aparātu?

Jūs varat izmantot Nora Bode kosmētiku, kas paredzēta darbam ar šo iekārtu, taču arī citu zīmolu mazmolekulārā kosmētika var tikt izmantota.

Kāda izglītība ir nepieciešama darbam ar iekārtu?

Vēlama izglītība/kvalifikācija – skaistumkopšanas speciālists, kosmetiķis, masieris, dermatologs, fizioterapeits, utt. Mūsu kompānija nodrošina 1 dienas kursu speciālistiem, kuri iegādājas iekārtu. Pēc kursa beigām tiek izsniegts starptautisks sertifikāts.

Kas ir iekļauts iekārtas cenā?

Iekārta, iekārtas instalācija, LPG intelektuālās īpašības licence, 2 speciālistu apmācība, garantija, mārketinga materiāli.

Garantija

24 mēneši

Paldies, ziņa tika nosūtīta.