Sazinies ar mums
Sazināties
Refit RF

Integrētā 3-in-1 tehnoloģija: multipolārs radiofrekvenču liftings (RF-liftings) sejai un ķermenim, vakuums, LED.

Programmas sejai un ķermenim: liftings, grumbu mazināšana, cīņa ar celulītu, cīņa ar tauku nogulsnēm.

Kāpēc Refit RF?

Multipolārais RF ar SAS tehnoloģiju

Aparāts ģenerē koncentrētu siltumenerģiju ādas un zemādas slāņos, kas uzlabo vielmaiņu, veicina labāku kolagēna sintēzi un kā rezultātā uzlabo ādas elastību. SAS (Safe Anti-Spark) tehnoloģija nodrošina stabilu RF emisiju, ļaujot speciālistam droši veikt procedūru.

Vakuuma aspirācija

Uzlabo RF piegādi dziļākos ādas slāņos. Turklāt tas ievērojami uzlabo asinsriti, palīdz efektīvāk atbrīvoties no izturīgiem tauku nogulsnēm un stimulē limfas atteci (cīnās ar pietūkumu).

LED gaismas terapija

Viļņu garums – 460 nm līdz 640 nm. Rezulāts: uzlabota asinsrite, uzlabota ādas krāsa.

  • Grumbu mazināšana
  • Ādas tonusa uzlabošana
  • Ādas liftings
  • Tauku nogulumu mazināšana
  • Cīņa ar celulītu
  • Cīņa ar strijām
Kā tās strādā?

Radiofrekvenču terapijas metodes pamatā ir diatermija – ārstēšana ar siltumu, kas rodas audos, ja caur tiem plūst augstfrekvences elektriskā strāva. Siltums pastiprina asins un limfas cirkulāciju, uzlabo audu barošanos, vielmaiņu, mazina iekaisumu, sāpes un atslābina spazmas, iedarbojas nomierinoši.

Radiofrekvenču iedarbības rezultātā formējas zemādas karkass no kolagēna šķiedrām, kurš uzlabo ādas stāvokli, radot liftinga un atjaunošanās efektu. Vēl vairāku mēnešu laikā pēc procedūras kursa notiek jauna kolagēna pastiprināta veidošanās un dermas nostiprināšanās.

Aparāta priekšrocības
  • Multipolārais RF – ātrākā un drošākā procedūra.
  • RIDM (Redesign Integrated Dynamic Movement) tehnoloģija ļauj pielāgot RF, vakuuma aspirācijas un intensitātes līmeni atkarībā no klienta individuālajām vajadzībām.
  • SAS (Safe Anti-Spark) tehnoloģija nodrošina stabilu RF emisiju, ļaujot speciālistam droši veikt procedūru (procedūras laikā “nesit ar strāvu”)
  • 3 dažāda izmēra manipulas, kurus var mainīt atkarībā no apstrādes zonas.
Kāda izglītība ir nepieciešama darbam ar iekārtu?

Vēlama izglītība/kvalifikācija – skaistumkopšanas speciālists, kosmetiķis, masieris, fizioterapeits, dermatologs, utt. Mūsu kompānija nodrošina RF-liftinga kursu speciālistiem, kuri iegādājas iekārtu. Pēc kursa beigām tiek izsniegts starptautisks sertifikāts.

 

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai iemācītos strādāt ar iekārtu?

Mūsu kompānija nodrošina 1 dienu pamatkursu, kas ietver teoriju un praksi. Pēc pamatkursa speciālistam ieteicams dažas dienas patstāvīgi praktizēties. Šajā periodā mūsu apmācību komanda ir gatava attālināti atbildēt uz visiem jautājumiem.

Garantija

12 mēneši

Kas ir iekļauts iekārtas cenā?

Iekārta, iekārtas instalācija, 2 speciālistu apmācība, garantija.

Tehniskie parametri

Radiofrekvence: 0.8 MHz
Svars: 7.2 kg
Izmēri: 320 (D) x 405 (W) x 155 (H)
Elektriskie raksturojumi: 100-240 V, 50/60 Hz

Paldies, ziņa tika nosūtīta.