Sazinies ar mums
Sazināties
Ulfit

HIFU liftings ar iekārtu Ultraformer III (Classys, Dienvidkoreja) – jaunākā sejas liftinga metode ar augstas intensitātes fokusētas ultraskaņas izmantošanu (HIFU). Tā ir vienīgā procedūra, kuras iedarbība ir vērsta ne tikai uz ādu, bet arī uz sub-muskulāro aponeirotisko sistēmas (SMAS) slāni, kura savieno sejas muskuļus ar dermu, tādējādi mainot ādas slāņu strukturālās izmaiņas, kas saistītas ar novecošanos. Pirms HIFU tehnoloģijas ieviešanas SMAS slāni varēja sasniegt tikai ar ķirurģiskas operācijas palīdzību.

Kāpēc Ulfit?

Salīdzinot ar citām HIFU ierīcēm, procedūra ir ātrāka. Tas ievērojami samazina procedūras jutīgumu. Rezultātā klients var izmantot lielāku jaudu un iegūt labākus rezultātus.

Revolucionārā asinsrites makrofokusētā ķermeņa kopšanas kārtridžs ievērojami samazina ārstēšanas laiku un jutīgumu.

  • Grumbu mazināšana
  • Ādas tonusa uzlabošana
  • Ādas liftings
  • Dubultzoda mazināšana
  • Tauku nogulumu mazināšana
Kā tas strādā?

Tehnoloģijas darbības princips – augstās intensitātes fokusētā ultraskaņa. Aukstas intensitātes ultraskaņa ar speciālo manipulu palīdzību tiek fokusēta noteiktā dzīļumā (dermas, hipodermas, smas līmenis), kur veido, tā saucamo koagulācijas punktu. Tas savukārt stimulē dabīgus audu reģenerācijas procesus, ka rezultātā veidojas izteikts liftinga efekts.

Iekārtas priekšrocības
  • Zīmola atpazīstamība visā pasaulē;
  • Iespēja veikt procedūras sejai un ķermenim;
  • Mazāk jutīga procedūra salīdzinot ar daudziem citiem HIFU aparātiem;
  • 6 kārtridži (3 kartridži sejai un 3 – ķermenim), kas ļauj strādāt dažādos dziļumom (1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 6 mm, 9 mm, 13 mm).
  • Revolucionārais cirkulātorais makrofokusētais kārtridžs ķermeņa procedūrām ļauj ievērojami samazināt procedūras laiku un jūtīgumu.
Kāda izglītība ir nepieciešama darbam ar iekārtu?

Vēlama izglītība/kvalifikācija – dermatologs, plastiskais ķīrurgs, kosmetologs, kosmētiķis, utt. Mūsu kompānija nodrošina kursu speciālistiem, kuri iegādājas iekārtu. Pēc kursa beigām tiek izsniegts starptautisks sertifikāts.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai iemācītos strādāt ar iekārtu?

Mūsu kompānija nodrošina 1 dienu pamatkursu, kas ietver teoriju un praksi. Lai sasniegtu optimālu rezultātu un pārliecinošu tehnikas pārvaldīšanu, pēc pamatkursa speciālistam ieteicams dažas dienas patstāvīgipraktizēties. Šajā periodā mūsu apmācību komanda ir gatava attālināti atbildēt uz visiem jautājumiem.

Garantija

12 mēneši

Kas ir iekļauts iekārtas cenā?

Iekārta, iekārtas instalācija, 2 speciālistu apmācība, garantija, mārketinga materiāli.

 

Paldies, ziņa tika nosūtīta.