Sazinies ar mums
Sazināties
Ultraformer III

HIFU liftings ar iekārtu Ultraformer III (Classys, Dienvidkoreja) – jaunākā sejas liftinga metode ar augstas intensitātes fokusētas ultraskaņas izmantošanu (HIFU). Tā ir vienīgā procedūra, kuras iedarbība ir vērsta ne tikai uz ādu, bet arī uz sub-muskulāro aponeirotisko sistēmas (SMAS) slāni, kas savieno sejas muskuļus ar dermu, tādējādi mainot ādas slāņu strukturālās izmaiņas, kas saistītas ar novecošanos. Pirms HIFU tehnoloģijas ieviešanas SMAS slāni varēja sasniegt tikai ar ķirurģiskas operācijas palīdzību.

Kāpēc Ultraformer III?

Salīdzinot ar citām HIFU iekārtām – mazāks termālās koagulācijas punkts, lielāks procedūras ātrums, kas  ievērojami samazina procedūras jutīgumu. Klients var izturēt lielāku jaudu un iegūt labākus rezultātus. Jau ievērojamu laiku Ultraformer III pastāvīgi iekļūst top-3 labāko HIFU iekārtu sarakstā savas kvalitātes dēļ.

  • Grumbu mazināšana
  • Ādas tonusa uzlabošana
  • Ādas liftings
  • Dubultzoda mazināšana
Kā tās strādā?

Tehnoloģijas darbības princips – augstās intensitātes fokusētā ultraskaņa. Aukstas intensitātes ultraskaņa ar speciālo manipulu palīdzību tiek fokusēta noteiktā dzīļumā (dermas, hipodermas, smas līmenis), kur veido, tā saucamo koagulācijas punktu. Tas savukārt stimulē dabīgus audu reģenerācijas procesus, ka rezultātā veidojas izteikts liftinga efekts.

Aparāta priekšrocības
  • Zīmola atpazīstamība visā pasaulē;
  • Mazāk jutīga procedūra salīdzinot ar daudziem citiem HIFU aparātiem;
  • Iespēja veikt sejas un ķermeņa procedūraspateicoties 7 kartridžiem, kas ļauj strādāt 7 dažādos ādas dziļumos;
  • Acu un lūpu zonas apstrāde, pateicoties unikālajam MF2 kārtridžam, kas izveidots sejas delikāto un jutīgo vietu apstrādei.
Kāda izglītība ir nepieciešama darbam ar iekārtu?

Vēlama izglītība/kvalifikācija – dermatologs, plastiskais ķīrurgs, kosmetologs, utt. Mūsu kompānija nodrošina kursu speciālistiem, kuri iegādājas iekārtu. Pēc kursa beigām tiek izsniegts starptautisks sertifikāts.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai iemācītos strādāt ar iekārtu?

Mūsu kompānija nodrošina 1 dienu pamatkursu, kas ietver teoriju un praksi. Lai sasniegtu optimālu rezultātu un pārliecinošu tehnikas pārvaldīšanu, pēc pamatkursa speciālistam ieteicams dažas dienas patstāvīgipraktizēties. Šajā periodā mūsu apmācību komanda ir gatava attālināti atbildēt uz visiem jautājumiem.

Garantija

24 mēneši.

Kas ir iekļauts iekārtas cenā?

Iekārta, iekārtas instalācija, 2 speciālistu apmācība, garantija, mārketinga materiāli.

Tehniskie parametri

Kartridži: 1,5 mm (7 MHz), 2 mm (5.5 MHz) (pēc izvēles), 3 mm (7 MHz), 4.5 mm (4 MHz), 6 mm (2 MHz), 9 mm (2 MHz), 13 mm (2 MHz).
Enerģija: 0.1 J~0.5 J – 1.5 mm; 0.1 J-1.5 J – 3 mm, 4.5 mm; 0.1 J – 0.4 J – MF2, 0.1 J – 0.3 J – 6 mm, 9 mm, 13 mm.
Attālums starp koagulācijas punktiem: 1.0 mm- 2.0 mm
Izmēri, svars: 515 x 500 x 1310 mm; 35 kg.

Kārtridži
Paldies, ziņa tika nosūtīta.