Sazinies ar mums
Sazināties
Ultraformer MPT

Ultraformer MPT ir jaunākais HIFU liftinga iekārtas modelis no Classys (Dienvidkoreja) ādas atjaunošanai un liftingam, kas izstrādāts, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas. HIFU nodrošina efektu dažādiem ādas līmeņiem, izmantojot mikro un makro fokusētas ultraskaņas kombināciju, sasniedzos redzamus rezultātus bez operācijas.

Ar ko Ultraformer MPT atšķiras no tā priekšgājējiem un analogiem?

-Procedūra ir 2,5 reizes ātrāka nekā analogi, pateicoties dubultajam motoram. Kārtridžu apstrāde 2 virzienos uzreiz (bez tukšgaitas).

-Unikālais MPT režīms un palielināts apstrādes ātrums padara procedūru praktiski nesāpīgu. Pat ar standarta režīmu palielinātā ātrumā procedūra būs daudz ērtāka nekā ar iepriekšējām aparāta versijām.

-Iespēja pieslēgt trīs manipulas vienlaikus nodrošina tūlītēju darbības režīmu pārslēgšanu procedūras laikā. Samazināts uzgalis un ērts rokturis vēl ērtākām darbam.

– MPT režīmā aparāts veido 417 punktus katrā rindā, nevis 17, kā iepriekšējās versijās. Darbojas ar divām enerģijas padeves iespējām: lineāro un cirkulātoro.

– ULTRA Booster cirkulātorie kārtridži ļauj apstrādāt sejas ar izteiktu reljefu, ka arī nodrošina Deep Synergy Booster serumu ievādīšanu WOW efektam.

  • Grumbu mazināšana
  • Uzlabots ādas tonis
  • Ādas liftings
  • Dubultzoda samazināšana
Kā tas strādā?

Augstas intensitātes fokusēta ultraskaņa (HIFU), izmantojot īpašas manipulas, tiek fokusēta noteiktā dziļumā atkarībā no uzstādīta kartridža: 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 9 mm, 13 mm, kur veidojas tā sauktais koagulācijas punkts.  Tas savukārt stimulē dabiskos audu reģenerācijas procesus, kā rezultātā tiek panākts izteikts liftinga efekts.

Papildus audu reģenerācijas efektam var panākt izteiktu lipolītisku efektu (tauku nogulumu samazināšana, izmantojot fokusētu ultraskaņu MP režīmā).

Aparāta priekšrocības

Jaunākais modelis Ultraformer MPT ir aprīkots ar vairākiem uzgaļiem un tam ir vairāki iestatījumi, kas ļauj personalizēt protokolu izvēli.

Ultraformer MPT ir lielāka jauda un ultraskaņas piegādes ātrums, kas ļauj samazināt procedūras laiku 2,5 reizēs. Jaunā iekārta nodrošina arī “Sarkanā paklāja” protokolu, izmantojot cirkulātoro kartridžu un DSB zīmola serumus. Tas nodrošina tūlītēju koptas, mirdzošas ādas efektu.

Garantija

12 mēneši.

Paldies, ziņa tika nosūtīta.